Združenie rodičov 2022-02-17T11:38:44+00:00

Rodičovské združenie pri MŠ Oštepová 1

Rodičovské združenie pri MŠ Oštepová 1 v Košiciach je neziskové združenie zákonných zástupcov detí, ktoré navštevujú Materskú školu Oštepová 1 v Košiciach.

Rodičovské združenie pri MŠ Oštepová 1 spolupracuje s vedením materskej školy a s celým pedagogickým zborom. Spoločnými silami spolupracujú pri ochrane a presadzovaní výchovného záujmu zákonných zástupcov detí, pri výchove a vzdelávaní detí.

Rodičovské združenie pri MŠ Oštepová 1navrhuje prípadné požiadavky rodičov, rieši ich podnety týkajúce sa  výchovy a vzdelávania detí.

Vedenie materskej školy v spolupráci s rodičmi predkladá na rade rodičov požiadavky dotýkajúce sa spolupráce MŠ  s rodičmi.

Rodičovské združenie pri MŠ Oštepová 1 spolupracuje pri organizovaní detí MŠ v rámci riadneho edukačného procesu, spolupracuje pri zabezpečovaní akcií školy, športových a kultúrnych podujatí.

ZLOŽENIE RADY RODIČOVSKÉHO ZDRUŽENIA ŠKOLY v šk.roku 2021/2022

I. trieda:  Šimon Babej, Mgr. Magdaléna Klempárová

II. trieda: Ing.arch.Lucia Čerhatá, Peter Gacík

lll. trieda:  Ing. Marcela Ondová, Mgr. Simona Gbúr Hajsáková